Loading

ul. Stawowa 4 41-200 Sosnowiec

505 963 155

biuro@mootopartner.pl

Pon-Pt: 8:00 – 17:00

Poniedziałek - Piątek 8:00 – 17:00
ul. Stawowa 4 41-200 Sosnowiec
header-photo-bg

WYMIANA OLEJU I FILTRÓW

Wymiana oleju może naprawdę zmienić Twój samochód Jednym z najprostszych, najskuteczniejszych i najtańszych sposobów ochrony życia samochodu, a zwłaszcza silnika, jest regularna wymiana oleju i filtra oleju.Olej jest siłą napędową Twojego silnika. Zmniejsza tarcie, zmniejsza zużycie, zapewnia smarowanie, tworzy uszczelnienie między tłokami, pierścieniami i ścianami cylindra, pomagając jednocześnie chłodzić części silnika. Bez działania czyszczącego nowego oleju nagromadzenie się nagaru i lakieru byłoby toksyczne dla silnika. A olej silnikowy tłumi nawet wstrząsy i hałas ruchomych części.

Skoro już u nas jesteś, pozwól nam przeprowadzić grzecznościową kontrolę Touch®, która obejmuje wizualną kontrolę następujących elementów:
  • Filtr powietrza silnika
  • Płyn hamulcowy
  • Płyn do automatycznej skrzyni biegów
  • Płyn do wspomagania kierownicy
  • Płyn chłodzący / płyn niezamarzający

Wymiana oleju w pobliżu? Następnym razem, gdy zadasz to pytanie, wybierz Mootopartner.

Zaufaj naszym produktom

Olej jest siłą napędową Twojego silnika. Zmniejsza tarcie, zmniejsza zużycie, zapewnia smarowanie, tworzy uszczelnienie między tłokami, pierścieniami i ścianami cylindra, pomagając jednocześnie chłodzić części silnika.

Bez działania czyszczącego nowego oleju nagromadzenie się nagaru i lakieru byłoby toksyczne dla silnika. A olej silnikowy tłumi nawet wstrząsy i hałas ruchomych części.

Od wymiany oleju, wymiany filtrów i płukania płynów po hamulce i naprawę hamulców, amortyzatory i rozpórki, naprawę tłumika, opon i wyrównanie kół – mamy wszystko, czego potrzebujesz. Skorzystaj z szybkich linków na złotym pasku, aby umówić się na wizytę w swoim sklepie samochodowym już dziś!