Loading

ul. Stawowa 4 41-200 Sosnowiec

505 963 155

biuro@mootopartner.pl

Pon-Pt: 8:00 – 17:00

Poniedziałek - Piątek 8:00 – 17:00
ul. Stawowa 4 41-200 Sosnowiec
header-photo-bg

NAPRAWA SILNIKÓW

Silniki są istotnym i bardzo ważnym elementem naszego samochodu. Bez dobrze działającego silnika nasz samochód nie będzie w stanie zagwarantować nam bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Dlatego pamiętajmy, aby o nie dbać.

Naprawą silników spalinowych zajmujemy się już od wielu lat. Jest to nasza specjalność. Nie są nam obce silniki diesla, czy silniki benzynowe różnych marek samochodów, silniki starszej generacji lub silniki nowych samochodów.

Jednym z głównych przyczyn psucia się silników jest tak zwany chwilowy zanik smarowania, może tą przyczynę wywołać zbyt agresywna jazda lub jazda na za niskich obrotach. Każdy silnik wymaga od czasu do czasu gruntownego przeglądu, który wykonujemy w mootopartner. Elementy silnika, które podlegają sprawdzeniu i trzeba na nie zwracać uwagę, to: głowica,wał karbowy, tłoki i panewki, zawory, prowadnice, uszczelki, śruby, czujniki, pompa oleju, pompa chłodząca, turbosprężarka. W mootopartner zrobimy to dla Ciebie. Zapraszamy.

Jak dbać o silnik?

Bardzo ważną kwestią w utrzymaniu silnika w dobrej kondycji jest jego konserwacja, dzięki niej możemy wydłużyć jego żywotność. Powinniśmy przeprowadzać ją raz do roku. Kolejnym elementem jest regularny jego przegląd. W ten sposób będziemy pewni, iż silnik naszego samochodu będzie sprawny i będzie działał bez zarzutu. Zapraszamy do mootoparter, sprawdzimy działanie silnika twojego samochodu i naprawimy każdą usterkę.

Pamiętajmy, aby dbać o silnik naszego samochodu w należyty sposób, a będziemy się cieszyć komfortową jazdą przez długi czas. Zapraszamy do mootopartner. Z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług.